Keratin Markete sorulmuş sık sorulan sorulardan bir derlemeyi aşağıda sizinle paylaştık. Yeni olan soru ve konular güncellenecektir. Umarım size faydalı olacak bilgilere ulaşmış olursunuz. Eğer istediğiniz konu aralarında yoksa endişelenmeyin, bizimle iletişime geçin.

Sık Sorulan Sorular

Lütfen mesaj göndermeden bu bölümümüzü okuyun.

Kargo ve teslimat ücretleri tüm kategori ve ürünlerde ücretsizdir. Ürün tedariklerinde müşteri faydasını düşündüğümüzden şartları müşteriler lehine belirliyoruz.

Ürünleri aynı gün kargoya veriyoruz, bazı ürünlerde stok ile ilgili aksama olursa 1 gün sonra gönderimlerimiz oluyor. Herhangi bir sorunda sizi bilgilendiriyoruz.

Sistemiz güvenlik seviyesi en üst düzeydedir. Gerekli olan tüm sertfikalandırmalar ve güvenlik önlemleri güncellenerek bulunmaktadır. Kişisel verileriniz kanuna göre saklanmakta ve korunmaktadır. Hiç bir kart bilgisi veya verisi veritabanımızda tutulmaz. Kart ile yapılan işlemleriniz bankanız ve sizin aranızda gerçekleşir.

Siparişiniz hemen sisteme düşer. Sipariş formunuz yazdırılır. Depo siparişinizi en iyi şekilde paketleyerek hazırlar ve gönderir. Siparişiniz elinizde ulaşana kadar takibi tarafımızdan yapılır.

Siparinizin faturası e-postanıza gönderilmektedir. Bi çok iletişim durumu için e-posta adresinizi lütfen doğru giriniz.

Yazabilirsiniz

    İstek

    Destek Departmanı

    Müşteri Hizmetleri

    Mesajlarınıza hızlı şekilde cevap verebilmek için gayret ederiz.