Keratin Markete sorulmuş sık sorulan sorulardan bir derlemeyi aşağıda sizinle paylaştık. Yeni olan soru ve konular güncellenecektir. Umarım size faydalı olacak bilgilere ulaşmış olursunuz. Eğer istediğiniz konu aralarında yoksa endişelenmeyin, bizimle iletişime geçin.

Sık Sorulan Sorular

Lütfen mesaj göndermeden bu bölümümüzü okuyun.

Kargo teslimat ücretleri nedir?

Kargo ve teslimat ücretleri tüm kategori ve ürünlerde ücretsizdir. Ürün tedariklerinde müşteri faydasını düşündüğümüzden şartları müşteriler lehine belirliyoruz.

Kargo süreleri nedir?

Ürünleri aynı gün kargoya veriyoruz, bazı ürünlerde stok ile ilgili aksama olursa 1 gün sonra gönderimlerimiz oluyor. Herhangi bir sorunda sizi bilgilendiriyoruz.

Keratin Market alışveriş yapmak ne kadar güvenli? Verilerim korunuyor mu?

Sistemiz güvenlik seviyesi en üst düzeydedir. Gerekli olan tüm sertfikalandırmalar ve güvenlik önlemleri güncellenerek bulunmaktadır. Kişisel verileriniz kanuna göre saklanmakta ve korunmaktadır. Hiç bir kart bilgisi veya verisi veritabanımızda tutulmaz. Kart ile yapılan işlemleriniz bankanız ve sizin aranızda gerçekleşir.

Sipariş verdikten sonra tam olarak ne olur?

Siparişiniz hemen sisteme düşer. Sipariş formunuz yazdırılır. Depo siparişinizi en iyi şekilde paketleyerek hazırlar ve gönderir. Siparişiniz elinizde ulaşana kadar takibi tarafımızdan yapılır.

Siparişim için bir fatura alıyor muyum?

Siparinizin faturası e-postanıza gönderilmektedir. Bi çok iletişim durumu için e-posta adresinizi lütfen doğru giriniz.

Yazabilirsiniz

[contact-form-7 id=”38″]

Mesajlarınıza hızlı şekilde cevap verebilmek için gayret ederiz.